Наша філософія

  • Ми обожнюємо свою справу, ми фанати свого продукту, ми створюємо все з любов’ю та турботою для кожного клієнта!

Ми поставили собі за мету створювати. Ми створюємо натуральний продукт, хороші робочі місця в дружньому колективі, власну систему цінностей. Ми віримо, що цим змінюємо світ на краще! Ми існуємо для того, щоб нашому клієнту стало смачніше жити без дефіциту користі, без додаткових затрат часу.

Вдивляючись у наших клієнтів, ми бачимо наскільки неймовірні ви, унікальні та особливі. І ми схожі з вами. Ми хочемо, щоб наш продукт дарував емоції, адже Гавра - це смак емоцій.

Ми прагнемо, щоб кожний займався тим чим він хоче в житті, досягав успіхів та просто був щасливим. Ми ж подбаємо про ваш раціон та щоб ви не були голодні :) Команда ТМ ГАВРА щиро вболіває за досягнення та мрії наших клієнтів!

Наша продукція створена із натуральних інгредієнтів, різноманітні хрумкі пропечені горіхи та стиглі сушені фрукти, насіння, вищого ґатунку вівсянка, натуральний мед прямо з пасіки із запашними натуральними прянощами - все це поєднується у високотехнологічних умовах нашого виробництва.

Бути вдоволеними власним зовнішнім виглядом та фізичним самопочуттям важлива складова нашого загального емоційного стану. Їжа важливий інструмент нашого задоволення. Ми створюємо продукт, який поживний та корисний, а головне – смачний. Ми хочемо дарувати насолоду від їжі, і щоб ця їжа сприятливо впливала на ваше тіло. Ми хочемо щоб з нами вам було смачно, і щоб з нами ви почувалися добре. Сьогодні час став таким швидким. Ми постійно в русі та поспішаємо кудись, адже кортить стільки всього встигнути. В такі моменти, поживний перекус чи не останнє, про що ми думаємо.

Хтось колись, сказав «хочеш змінити світ – зміни себе». Можна почати з того, щоб бути щасливим та здоровим, а далі вже можна буде вибудовувати плани та стратегії. Але спершу поїж ;)Ми стараємося для тебе, ми створені для тебе.

Нашi принципи:


  • Якість – ми створюємо продукт з найсмачніших натуральних інгредієнтів, ретельно очищуємо та готуємо їх, обираємо зручне пакування.
  • Відкритість – ми відкриті до співпраці, нових пропозицій та побажань. Ми намагаємось чути кожного клієнта, працівника, партнера та людей довкола нашого бренду.
  • Чесність та прозорість – ми відповідаємо тому, що про себе заявляємо.
  • Розвиток – ми слідкуємо за вподобаннями клієнтів, постійно вдосконалюємо кожний свій продукт та розвиваємо лінію товарів.

Гавра – це продукт, який надихає, заряджає, живить, мотивує…