UKR
0
  • Пусто

Горіхи, горіхи і ще раз горіхи!

Горіхи, горіхи і ще раз горіхи!

Технічно горіхи можна віднести до категорії фруктів, які на відмінну від більшості фруктів не є солодкими та відрізняються суттєвим вмістом жиру. Фрукт — соковитий, зазвичай їстівний плод дерева чи куща. Тож, горіхи можна віднести до так званих «сухих плодів».

Горіхи дуже багаті на вітаміни та мікроелементи (калій, кальцій, фосфор, магній, залізо). Найцінніші горіхи є вмістом вітаміну Е та фолієву кислоту. Кожний горіх є унікальний за своїм мікроелементним складом. Однак за домінантною складовою того чи іншого вітаміну, можна сказати:

- фундук - горіх, що сприяє номралізації білковий та жировий обмін;

- мигдаль - горіх, що подбає про красу (зміцнює нігті та волосся, додає колагену шкірі);

- кеш'ю - горіх, що тонізує та знижує рівень цукру в організмі, також має антисептичні властивості;

- волоський горіх - афродизіак (принаймні стародавні в це неабияк вірили), дуже корисний для розумової діяльності та пам'яті;

Горіхи є потужними антиоксидантами, що нормалізують кількість вільних радикалів в організмі людини та позитивно впливають на формування імунної системи

Горіхи допомагають схуднути. Є дослідження за результатами яких було виявлено, що наше тіло не засвоює весь жир, що надходить із горіхами, а лише його частину. Тому не зважаючи на високу калорійність, учасники контрольних груп втрачали вагу, а не набирали. До того ж, періодичне споживання горіхів насичує організм необхідними вітамінами та мікроелементами, внаслідок чого метаболізм починає повноцінно функціонувати.


Джерела:

https://en.wikipedia.org/wiki/Predimed

https://www.healthline.com/nutrition/8-benefits-of-nuts#section4


 09.11.2018
 (6 просмотров)